ЧОМУ КУПУВАТИ ВЗУТТЯ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ВЗУТІК ВИГІДНО?

 1. Якісне взуття

  Зробивши замовленя в інтернет-магазині взуття Взутік, Ви завжди можете бути впевнені, що купуєте оригінальне взуття високої якості за вигідною ціною. На взуття виробництва українських фабрик дається гарантія 60 днів з моменту отримання замовлення.

 2. Швидка доставка і зручна оплата

  Швидка доставка в будь-яку точку України будь-яким зручним для Вас способом. Ви можете оплатити товар після огляду (примірки) у відділенні служби доставки або зробивши передоплату для більшої економії.

 3. Точний підбір розміру

  Після оформлення замовлення ми уточнимо розмір вибраної Вами моделі за довжиною стопи, щоб замовлена пара підійшла якнайкраще.

 4. Обмін або повернення

  Якщо все ж Вам не підійшла або не сподобалась замовлена пара, то ми її замінимо або повернемо гроші.

 5. Уважне і ввічливе обслуговування

  Ми надаємо виключно якісний сервіс з виконанням всіх прийнятих на себе зобов'язань відповідно до Закону України та декларованих на нашому сайті. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, вирішення всіх питань, що виникають, в інтересах покупця в найкоротші терміни - це наша політика  в області якості надання послуг.

 6. Доступні ціни

  Наш інтернет-магазин взуття співпрацює безпосередньо тільки з тими вітчизняними виробниками, чия якість перевірена часом!

 7. Оптові продажі взуття, дропшипінг

  Будучи прямим постачальником взуття, ми пропонуємо вигідні умови для співпраці.

Зробіть замовлення і переконайтесь, що купувати взуття у нас просто і зручно при цьому Ви заощадите свій час і гроші, а задоволення, отримане від відмінного взуття, напевно, зробить Вас нашим постійним клієнтом!

З повагою, команда Взутік