Додайте товари до списку бажань
0

Шнурки

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шнурки для взуття – непомітний, але необхідний аксесуар

Більшість людей стикалися з проблемою шнурка, що не вчасно порвався. Наче дрібниця, а треба міняти відразу ж. Але вибрати цей товар не так просто, тому що шнурки для взуття представлені у величезному асортименті.

Вони відрізняються стилем, довжиною, кольором та матеріалом виготовлення. Саме багато характеристик створюють проблеми з вибором. Як визначити, який саме виріб потрібен? Для цього достатньо вивчити характеристики.

Які матеріали використовуються для виготовлення шнурків?

Багато видів взуття носять зі шнурками. Існує безліч видів шнурівок, завдяки яким звичайну пару кросівок можна перетворити на оригінальний елемент стилю. Аксесуар виготовляється з різних матеріалів:

  • Бавовни. У процесі виготовлення товсті нитки з котону переплітаються. Через війну утворюється міцна структура. При цьому ці шнурки відрізняються невисокою ціною, що робить їх дуже популярними..
  • Коноплі та джуту. Вироби коштують недорого, відрізняються середньою зносостійкістю та міцністю. Поверхня – шорстка, тому не треба побоюватися, що аксесуар розв'яжеться під час бігу. 
  • Натуральна шкіра. Відмінна риса подібних виробів – міцність. Однак вони швидко розв'язуються.
  • Синтетики. Структура виробів гладка, вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Шнурки рідко рвуться, але при зав'язуванні мають недостатнє зчеплення, тому перетягувати їх доведеться двічі-тричі на день.
  • Силікон. Інша назва виробів – антишнурки. Призначені для дитячого та дорослого взуття. Відрізняються неймовірно яскравими забарвленнями.

Найбільшого поширення набули шнурки плоскої форми. Вони використовуються не тільки для спортивного, але і для повсякденного взуття. Тонкі круглі вироби призначені для класичного взуття. Товсті круглі шнурки використовуються для кріплення трекінгового, військового та зимового повсякденного взуття.

Деякі вироби проходять фінішну обробку. У тому випадку, якщо вона не була виконана, поверхня виробів – суха та трохи пухка. Для просочення використовується віск та інші подібні матеріали. Візуально вони здаються тугішими.

Як вибирати шнурки?

Щоб ходьба не викликала дискомфорту, необхідно не тільки підібрати взуття, а й аксесуари. Важливо правильно вибрати довжину шнурків. Перед тим, як купити шнурки до пари взуття, необхідно порахувати кількість отворів для них. Від цього числа залежить довжина виробу. Наприклад, якщо в черевиках дві-три пари отворів, досить шнурків завдовжки 45 см. Варто подумати про матеріал виготовлення, цей параметр слід підбирати, виходячи з особистих переваг.

Необхідно підбирати поєднання кольорів. Класичні моделі зазвичай доповнюють шнурками в тон. Спортивне взуття прикрашають різнокольоровими аксесуарами. Важливо звернути увагу до наконечники. Їх виготовляють із силікону, металу чи пластику. Вони призначені захисту кінчиків виробів. За допомогою шнурки легше вставляти в отвори для них.

Шнурки, замовити та купити які можна в інтернет-магазині Vzutik, стануть частиною образу. Завдяки їм можна експериментувати, створювати нові повсякденні та спортивні образи. Компанія Vzutik розташована в Чернігові, замовити якісне взуття та аксесуари до неї можуть мешканці України та ближнього зарубіжжя.

Вгору